Bölgeler


Nerede olursanız olun , malzemelerinizi iş yerinizde teslim almanız için en kolay ve ucuz yolu bulmanızı sağlıyoruz. Türkmenistan, Kazakistan, Rusya, Azerbeycan, Kırgızistan, Arnavutluk, Makedonya, Romanya, Bulgaristan, Irak, İran ve Arap yarımadası projelerinde yer alan deneyimli ekibimiz size uygun malzeme seçimi ve nakliyesinde en uygun seçenekleri hazırlayacaklardır. Bizimle iletişime geçin bir sonraki projeniz için size en uygun teklifi hazırlayalım.

Asya ülkelerindeki inşaat projelerinize elektro mekanik ve yangın projelerinize uygulama, malzeme temini sağlıyoruz. 27 senelik tecrübe ile her türlü endüstriyel ve ticari inşaatların altyapıları için CE, TSE, DIN, ISO, GOST standartlarında çelik boru, çelik çekme boru, PVC boru, yangın hidrantları ve tesisat malzemeleri temin ediyoruz. Ayrıca istenilen standartlarda sprinkler sistemlerini en uygun koşullarda projenizde yer almasını sağlıyoruz. Mevcut ürünlerin projede yer alan özel ürünlerin karşılığının bulunmasında uzmanlığımız ile yanınızdayız. Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan ve Azerbeycan proje uzmanlığımız sizlerin iş yükünü azaltacaktır.

Rusya, Bulgaristan, Romanya, Makedonya ve Arnavutluk’ta yer alan inşaat projelerine Türkiye’den sağladığımız inşaat malzemelerinde senelerin tecrübesi ile projelerinizin hızlı yol almasını sağlıyoruz. Elektro mekanik , yangın güvenliği malzemelerinde UL FM, GOST, CE, BS, ISO, DIN standartları onaylı malzemeler ile sorunsuz bir proje gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Ekibimiz yılların tecrübesi ile mevcut projenizde yer alan malzemelerin stoklarımızda yer alan uluslararası standartlarda malzeme ile karşılıklarını bularak size kesintisiz imalat olanağı sağlayacaktır.

Türk menşeli çelik boru, PVC boru, yangın hidrantları, ithal çelik çekme boru, pik boru ve tesisat malzemeleri temin ediyoruz. Irak şubemiz deneyimli kadrosu ile inşaat projelerinizde yer alan malzemelerin temininde ve uygulamasında en iyi hizmeti vermektedir.

Bölgedeki deneyimimiz inşaat sektörü için gerekli her türlü malzemenin temini sizlere projelerinizde hız kazandıracaktır. Bu bölgede yer alan inşaat ve ahşap imalat sektörü için Nordik ülkelerinden kereste temin etmekteyiz.


Misyon

 
Saygın, dürüst ve adil iş ilkelerimizin güvencesi ile küresel iş dünyasında kalite, rekabetçi fiyat ve güvenilir teslimat ile uzun dönemli ortaklıklar kurmaktır.

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.
No:1 Yedpa Ticaret Merkezi G Cd. ASMA299
Ataşehir-İstanbul
Türkiye

Tel : +90 216 969 00 87
Fax : +90 216 969 02 66
info@taendustri.com.tr