Hakkımızda


Özel ve devlet binalarının inşaat projelerine ve madencilik sektörüne hizmet vermekteyiz. Deneyimli satış ekibimizle projeleriniz için ihtiyaçlarınıza en uygun ve kaliteli ürünü size uygun koşullarda sağlamaktayız. Satın almış olduğunuz ürünlerin nakliyelerini profesyonel ekibimizle zamanında şantiyenize teslim ediyoruz.

Yerel ve uluslararası alıcıların mesafe ve zamandan, malzeme stoklarının müsait olup olmamasından kaynaklanan bütün zorluklarını biliyoruz. Size bütün bu zorlukların üstesinden gelmenize teknik ve satış sonrası desteğimiz ile yardımcı oluyoruz. En iyi markaların ürünlerini kalite garantisi ve sertifikası ile sağlamaktayız.

TA Endüstri AŞ, modüler su depoları, ısıtma-soğutma sistemleri, yangın koruma malzemelerinde Türkiye’de konusunda en iyi üreticilerinin resmi ihracatçısıdır.

Profesyonel ekibimiz yılların verdiği tecrübe ile Turkiye, Rusya Federasyonu, Türki Cumhuriyetleri, Balkanlar, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'da yerel ve uluslararası özel projelerinize destek vermektedir.


Misyon

 
Saygın, dürüst ve adil iş ilkelerimizin güvencesi ile küresel iş dünyasında kalite, rekabetçi fiyat ve güvenilir teslimat ile uzun dönemli ortaklıklar kurmaktır.

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.
No:1 Yedpa Ticaret Merkezi G Cd. ASMA299
Ataşehir-İstanbul
Türkiye

Tel : +90 216 969 00 87
Fax : +90 216 969 02 66
info@taendustri.com.tr