Halo Series


halo series

EKONOMIK – ULTRA AYDINLATMA – 3 YIL GARANTİ – İLERİ TEKNOLOJİ – BAKIM GEREKTİRMEYEN – UZUN ÖMÜRLÜ GELİŞMİŞ EMNİYET – YANGINA DAYANIKLI – KENDİNİ KAPATMA – 100% SU GEÇİRMEZ – DÜŞÜK ENERJİ SARFİYATI

TA Endüstri ailesine Güney Afrika’dan katılan HALO Solutions, madenler için yeraltında kullanabilecekleri aydınlatma sistemleri tasarlamakta ve üretmektedir. Tasarım ve patent hakları kendisinde olan HALO Solutions, yeraltında kullanılan aydınlatma şartlarının zorluklarının yenen teknolojisi ile günümüzde devrim yaratan tek aydınlatma sistemidir. Güney Afrika derin madenciliğinde , Güney Afrika ve Avustralya madenlerinde aydınlatma sistemlerinde güvenle kullanılan ürünler, yeraltı için gereken malzeme dayanıklılık testlerinden geçerek konusunda tüm sertifikaları olan tek LED aydınlatma teknolojisidi. Patlatmalarda, ıslak ortamlarda, sıcak ortamlarda 365 gün devamlı yanabilme özelliği, bakım gerektirmeyen özellikleri ile tek aydınlatma ürünüdür.

HALO1 LED şerit aydınlatmaların 2. Serisi 2017 senesinde piyasaya sürüldü. Yeni seri de ilkinde olduğu gibi kendi sınıfında yeraltı madenciliğinde aydınlatma sistemlerinin en ileri teknolojisine sahip olduğu otoriteler tarafından kabul edilmiştir. Teknolojik tasarım sayesinde yer altının tüm zor şartlarına kolaylıkla uyum sağlayan ve güvenle kullanılabilecek aydınlatma sistemi madenciler ve tünel sektörünün dünyada en fazla tercih ettiği ürün olmuştur. Madencilikte yer altı koşullarının zorlukları arasında ıslak ortam, yüksek sıcaklık koşulları ve ekipmanların her an darbeye maruz kalabilme olasılıkları vardır. HALO bütün bu koşulların şartlarına kolaylıkla uyum sağlayabilen ürünlerinde kullanılan teknolojik malzemeler kendi özel tasarımlarıdır. Bu sayede bakım gerektirmeyen ve ıslak / sıcak ortamlarda aydınlatma gücünü kaybetmeyen, güvenle kullanılabilen ürünlerin kullanım sürelerini 10 sene olarak işletmelerin kullanımlarına sunmaktadır.

HALO ürünleri gelişmiş güvenlik ve ekonomik ömürleri nedeniyle, kullanıcılar tarafından “bir kere kullanıma başlandıktan sonra unut” olarak tanımlanmaktadır. 4mm kalınlık ve sağlam yapıları nedeniyle, dışardan gelebilecek darbeler dayanımı ile diğer aydınlatma sistemlerinden tamamen farklı sınıftadır. Mevcut kullanımlarda 7 senelik süre sonunda 99% başarı sağlanmıştır. 100m lik mesafeleri sadece tek bir bağlantı noktasından aydınlatma yapılırken, 100% su geçirmez, yanmayı geciktirici yapısı ile diğer aydınlatma sistemlerinden ayrılmaktadır. Sadece HALO ürünlerine ait aydınlatma sistemlerinin özellikler ise :

✓ Akıllı sıcaklık ayarı, sensörler LED sıcaklıklarını izleyerek sıcaklığın güvenli parametrelerin üzerine çıkmasında LED lerin aydınlatmasını sıcaklık değerleri normale dönene kadar düşürmektedir.
✓ Yüksek voltaj koruması, yüksek voltajlardan koruyan yapı.

halo series✓ AC / DC çevirici, mini voltaj çevirici.
✓ Kısa devre koruma sistemi, kısa devre şartlarında güç sistemi normale şartlar oluşana kadar kendini korumaya alır.

Madenlerin planlamasından işletme aşamasına kadar yapılan planlamalarda HALO aydınlatma sisteminin CAPEX & OPEX sonuçlarıyla dünyada kullanılan en ekonomik aydınlatma sisteminin olduğu ispatlanmıştır. Türkiye için yeni bir teknoloji olması nedeniyle konu hakkında kullanım yerleri ve temini konusunda TA Endüstri madenci ve tünelcilerin kolay kullanım ve uzun ömürlü bu ürünlerin tanıtımına 2017 senesinde başlamıştır.

halo series


Misyon

 
Saygın, dürüst ve adil iş ilkelerimizin güvencesi ile küresel iş dünyasında kalite, rekabetçi fiyat ve güvenilir teslimat ile uzun dönemli ortaklıklar kurmaktır.

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.
No:1 Yedpa Ticaret Merkezi G Cd. ASMA299
Ataşehir-İstanbul
Türkiye

Tel : +90 216 969 00 87
Fax : +90 216 969 02 66
info@taendustri.com.tr