Sektörler


Endüstriyel, ticari, yerleşim yerleri inşaatları ve madencilik endüstrisi için gerekli tüm malzemeleri sizin talepleriniz doğrultusunda satın alımlarınızı gerçekleştiriyoruz. Fiyat tekliflerimiz için bizimle temasa geçin.

İnşaat projelerinizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için uluslararası düzeyde kalitesini ispatlamış en iyi üreticiler ile çalışmaktayız.

Mekanik malzeme ile ilgili bütün ihtiyaçlarınız için fabrika fiyatlarında teklif veriyoruz; ısıtma-soğutma sistemleri, fancoil üniteleri, endüstriyel su depoları.

Ticari ve endüstriyel yangın güvenlik ile ilgili çok geniş ürün yelpazesi temin ediyoruz. Uluslararası standartlara uygun, UL / FM onaylı tüm yangın ekipmanları, yangın pompaları,sprinkler sistemleri, valfler, hidrantlar ve yangın dolaplarını projelerinize konusunda uzman ekibimizle en uygun koşullarda sağlıyoruz.

Güney Afrika metal madenlerindeki deneyimleri ile konusunda uzman maden mühendisleri ekibimiz, madenlerde havalandırma projelerinizi ve malzeme ihtiyaçlarınızı dünyaca tanınmış patentli ürünleri ile geniş seçenekler sunmaktadır. Metal madenleri için yatırım planlama, işletme ve güvenlik ile ilgili ihtiyaçlarınızda ideal çözümler sağlamaktayız. Petrol endüstrisinde Rusya ve Türkmenistan'da kuyu üretimlerini arttırıcı patentli proje ve ekipmanlar ile petrol işletmelerinin çözüm ortağıyız.


Misyon

 
Saygın, dürüst ve adil iş ilkelerimizin güvencesi ile küresel iş dünyasında kalite, rekabetçi fiyat ve güvenilir teslimat ile uzun dönemli ortaklıklar kurmaktır.

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.
No:1 Yedpa Ticaret Merkezi G Cd. ASMA299
Ataşehir-İstanbul
Türkiye

Tel : +90 216 969 00 87
Fax : +90 216 969 02 66
info@taendustri.com.tr