Ürünlerimiz


Yangın güvenliği, mekanik tesisat malzemeleri ve diğer inşaat malzemelerinde size sunduğumuz geniş ürün çeşitleri içinden uzman ekibimiz size seçimlerinizde yardımcı olacaktır. Madencilikte havalandırma ve petrol işletmelerinde üretim artışına yönelik küresel patentli malzeme ve projeye yönelik çözümler konusunda dünyanın en iyi uzmanları yer almaktadır.

filler image

Soğutma grupları, iklimlendirme, havalandırma ve ısı geri kazanım ünitelerinin yanında fan coil üniteleri , ısıtma üniteleri, evaporatif soğutucular konusunda yurtiçi ve yurtdışı projelerinde tercih edilen markadır. Uluslararası standartlarda ve farklı ülkelerde servis ağı ile ihtiyacınız olan ürünü en kısa sürede teslim ediyoruz. ISO 9001, TSEK, TÜV,CE ve GOST sertifikaları ile yerel ve yurtdışı projelerimizde kullanmaktayız.

filler image

Temiz su sistemleri, atık su sistemleri, Incola sessiz boru sistemleri, ısıtma sistemleri, alt yapı boru sistemlerini NSF, SKZ, AEONOR, SISIR, GOST sertifikaları ile uluslararası projelerimizde güvenle kullanmaktayız.

filler image

Bütün dünyanın tercih ettiği modüler kullanma suyu deposu, içme suyu deposu, yangın suyu deposu, tarımsal sulama deposu. Uluslarası standartlarda ve hijyenik koşullara uygunlukta ihtiyacınız su depolarını kolay montaj ve nakliye ile sizlere fabrika fiyat koşullarında ve uluslararası sertifikalar ile sağlıyoruz.

filler image

Vana ve kompansatör ihtiyaçlarınızı uluslararası sertifikaların güvencesi ile yurtiçi ve yurtdışı projelerinizde en uygun koşullarda projelerinize uygun standartlarda sağlamaktayız.

filler image

Orta Doğu, Rusya ve Asya da 20 senelik inşaat projelerinde deneyim ile projelerinizi ve ihtiyacınız olan malzemelerin montajı, işletmeye alınmasının her aşamasında yanınızda olacaktır.

filler image

Vidalı hava kompresörleri, pistonlu kompresör, endüstriyel gaz sistemleri, kompresör ana ekipmanları, ısı geri kazanım sistemlerinde 1992 den beri yerel ve uluslararası bir çok projede yer alan şirket, ISO 9001, ISO14001, OHSAS 18001, CE ve GOST gibi uluslararası sertifikalara sahiptir.

filler image

 
Irak projelerinizde Ekomak kompresör temini, yedek parça ve servisi.

filler image

Üstün kalitesi ile küresel projelerin tercihi hidrant, sprinkler (pendent, upright, gizli tip), tüm ürünlerde UL, FM, ULC standartlarını sağlamaktadır.

filler image

 
Orta Doğu, Rusya ve Asya ülkelerindeki yangın koruma projelerinizde malzeme ve mühendislik hizmetleri.

filler image

 
UL,FM ve UCL standartları ile yüksek kalitede üretilen faklı model ve çeşit sprinkler ile endüstrinin yangın koruma ile ilgili projelerinde lider markadır.

filler image

 
Tüm standart ve ölçülerde üretilen boru bağlantı elemanları ile projelerinizde güvenle kullanabileceğiniz dünya markasıdır.

filler image

 
Dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan firmanın UL, FM ve ULC standartları ile sprinkler ve vana çeşitleri konut ve endüstriyel projelerinizde kalite ve güvenin simgesidir.

filler image

 
Kendi mühendisleri tarafından dizayn edilen ve ürettikleri vana ile dünya liderleri arasında olan firma ufak projelerden en zorlu projelerinize kadar kullanabileceğiniz ürünleri ile dünya piyasalarında yer almaktadır.

filler image

 
Avrupa, Amerika ve Kanada da üretilen yüksek kalitede otomatik kontrol vana üniteleri projelerinizde güvenilir çözüm ortağıdır.

filler image

 
UL, FM, LC ve diğer küresel standartlarda ürettikleri dünyanın en gelişmiş detektörleri ile yangın koruma sistemlerinin tercih edilen markasıdır.

filler image

 
Küresel standartlarda ürettikleri kelebek vana ve diğer vana çeşitleri ile projelerin tercihi vana markasıdır.

filler image

 
Dünyada lider markaların uygulamalarında kullanılan FM onaylı akış ölçer ( flowmeter).

filler image

HALO yer altı aydınlatma sistemleri, madencilik sektöründe ileri teknoloji ürünleri ile kendi sınıfının lideridir. Yeraltının bütün olumsuz koşullarına rağmen, kullanılan malzeme ve teknolojisi ile montaj sonrası bakım gerektirmeden, sıcak, soğuk, sulu ortamlarda sorunsuz kullanılması ve patlatmalardan etkilenmemesi gibi özellikleri ile HALO ürünlerinin dünyanın en derin madenlerinin aydınlatmasında kullanılmaktadır. 10 senelik kullanım ömrü ile madenlerin en zor şartlarında iş güvenliğinin gerektirdiği aydınlatma ve güvenlik koşullarını sağlayarak, iş yerinizde güvenle kullanacağınız LED aydınlatma ürünüdür.

filler image

Yeraltı madenciliği için Güney Afrika madenlerinde kullanılan havalandırma ekipmanlarını sağlamaktayız. Diyafram pompalar, havalandırma pompaları, hava jetleri ve hava perdeleri. Tüm ürünler antistatik özellikleri ve yüksek kaliteleri ile çalışma ortamlarının güvenliğini standartların üzerinde sağlamaktadır.

filler image

Petrol üretimi yapılan kuyularda üretim artışı sağlayan patentli bir teknolojidir. Patenti Rus mühendislere ait, kullanılan malzeme Fin fabrikalarından sağlanmaktadır Kuyu üretimlerinde 75% artış sağlanmaktadır. Rusya ve Türkmenistan petrol üretim tesislerinde kullanılmaktadır.

filler image

Dünyanın en kaliteli kereste üreticilerinden sağlanan çam ve ladin keresteyi sizi üretiminize uygun seçimleri yaparak temin ediyoruz. Finlandiya’ nın kereste üreticilerinden mobilya ve kapı imalatçıları için özel ürün seçenekleri sağlamaktayız.

filler image

Türkiye ve yurtdışında sanayi ve otel projelerinde uzman kadrosu ile elektrik ve elektronik projelerinde 2006 yılından beri sektörde yer almaktadır.

filler image

 
Türkiye, Rusya ve Ortadoğu sanayi ve konut projelerinde yer alan şirket son yıllarda Irak’ta yeni projelerine devam etmektedir.


Misyon

 
Saygın, dürüst ve adil iş ilkelerimizin güvencesi ile küresel iş dünyasında kalite, rekabetçi fiyat ve güvenilir teslimat ile uzun dönemli ortaklıklar kurmaktır.

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.
No:1 Yedpa Ticaret Merkezi G Cd. ASMA299
Ataşehir-İstanbul
Türkiye

Tel : +90 216 969 00 87
Fax : +90 216 969 02 66
info@taendustri.com.tr