Yangın Koruma


filler image

Üstün kalitesi ile küresel projelerin tercihi hidrant, sprinkler (pendent, upright, gizli tip), tüm ürünlerde UL, FM, ULC standartlarını sağlamaktadır.


filler image

 
Orta Doğu, Rusya ve Asya ülkelerindeki yangın koruma projelerinizde malzeme ve mühendislik hizmetleri.

filler image

 
UL,FM ve UCL standartları ile yüksek kalitede üretilen faklı model ve çeşit sprinkler ile endüstrinin yangın koruma ile ilgili projelerinde lider markadır.


filler image

 
Tüm standart ve ölçülerde üretilen boru bağlantı elemanları ile projelerinizde güvenle kullanabileceğiniz dünya markasıdır.


filler image

 
Dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan firmanın UL, FM ve ULC standartları ile sprinkler ve vana çeşitleri konut ve endüstriyel projelerinizde kalite ve güvenin simgesidir.


filler image

 
Kendi mühendisleri tarafından dizayn edilen ve ürettikleri vana ile dünya liderleri arasında olan firma ufak projelerden en zorlu projelerinize kadar kullanabileceğiniz ürünleri ile dünya piyasalarında yer almaktadır.


filler image

 
Avrupa, Amerika ve Kanada da üretilen yüksek kalitede otomatik kontrol vana üniteleri projelerinizde güvenilir çözüm ortağıdır.


filler image

 
UL, FM, LC ve diğer küresel standartlarda ürettikleri dünyanın en gelişmiş detektörleri ile yangın koruma sistemlerinin tercih edilen markasıdır.

filler image

 
Küresel standartlarda ürettikleri kelebek vana ve diğer vana çeşitleri ile projelerin tercihi vana markasıdır.


filler image

 
Dünyada lider markaların uygulamalarında kullanılan FM onaylı akış ölçer ( flowmeter).


Misyon

 
Saygın, dürüst ve adil iş ilkelerimizin güvencesi ile küresel iş dünyasında kalite, rekabetçi fiyat ve güvenilir teslimat ile uzun dönemli ortaklıklar kurmaktır.

Mimar Sinan Mah. Üsküdar Cad.
No:1 Yedpa Ticaret Merkezi G Cd. ASMA299
Ataşehir-İstanbul
Türkiye

Tel : +90 216 969 00 87
Fax : +90 216 969 02 66
info@taendustri.com.tr